top

Strona główna Aktualności Nagrodzono NASZE ANIOŁY
Nagrodzono NASZE ANIOŁY
Czwartek, 14 Grudzień 2017 15:13

2017 12 13 konkurs plastyczny nasze anioly-12W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze odbyło się 13 grudnia uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym "NASZE ANIOŁY". Konkurs, którego bohaterem było przedstawienie postaci anioła, adresowany był do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, uczniów szkół średnich, uczestników świetlic środowiskowych z terenu gminy Twardogóra, a także całych rodzin (dziadków, rodziców, dzieci, cioć, wujków itp.). Swoim patronatem objął ów konkurs burmistrz Zbigniew Potyrała. Komisja konkursowa w składzie Aleksandra Dwornikowska, Hanna Franc i Grażyna Muzyka-Wychowaniec przyznała następujące nagrody i wyróżnienia w następujacych kategoriach:
pierwszaki:
- I nagroda - Franciszek Kołek z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Opatrzności Bożej w Twardogórze,
- II nagroda - Marlena Burak z kl. 0 SP w Goszczu,
- III nagroda Emilia Rynkiewicz ze świetlicy środowiskowej w Bukowince,
- wyróżnienia: Nikola Świderska (Świetlica Środowiskowa w Moszycach), Liliana Dębska (NPSOB w Twardogórze), Alicja Cierniejewska (Miejskie Przedszkole w Twardogórze), Emil Ginda (SP w Grabownie Wielkim), Maja Piech (MP w Twardogórze), Maja Badowska (MP w Twardogórze), Zuzanna Musiałowska (SP w Goszczu);
uczniowie klas I-III:
- I nagroda - Matylda Pluta (SP w Grabownie Wielkim),
- II nagroda - Maja Sadkowska (Świetlica Środowiskowa w Chełstowie),
- III nagroda Laura Jedynak (SP nr 2 w Twardogórze),
- wyróżnienia: Alan Graboń (SP w Grabownie Wielkim), Julia Bloch (SP w Goszczu), Marika Gałka (SP nr 2 w Twardogórze), Maria Juszczak (SP nr 2 w Twardogórze), Julia Żołyniak (SP nr 2 w Twardogórze), Patryk Gąsior (Świetlica Środowiskowa w Bukowince);
uczniowie klas IV-VI
- I nagroda - Marika Szmaj (SP nr 2 w Twardogórze),
- II nagroda - Jagoda Bartecka (SP nr 2 w Twardogórze),
- III nagroda Jan Dryzd (SP nr 2 w Twardogórze),
- wyróżnienia: Nina Stolarska (SP nr 2 w Twardogórze) i Kacper Domański (SP w Goszczu);
uczniowie klas VII i klas gimnazjalnych:
- I nagroda - Małgorzata Żebracka (SP nr 2 w Twardogórze),
- II nagroda - Kinga Jacak (SP w Goszczu),
- III nagroda - Ewelina Kanadys (Gimnazjum w SP nr 2 w Twardogórze),
- wyróżnienia: Jakub Gerlach (SP w Grabownie Wielkim), Karolina Kowalska (Świetlica Środowiskowa w Łazisku), Nikola Tomczak (Świetlica Środowiskowa w Domasławicach);
uczniowie szkół średnich:
- I nagroda - Agata Różańska (ZSP w Twardogórze);
rodziny:
- I nagroda - Maja i Zuzia Wilk z mamą Renatą i tatą Sebastianem,
- II nagroda - Hubert Trekiel z mamą Agnieszką i tatą Adamem,
- III nagroda - Świetlica środowiskowa w Sosnówce.
Prace konkursowe można oglądać na wystawie pokonkursowej w bibliotece.

 

(fot.: BPMiG)

Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY"
Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY"
Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY"
Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY" Konkurs "NASZE ANIOŁY"    

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl