top

Strona główna Aktualności Twardogórska Policja otrzymała nowe radiowozy
Twardogórska Policja otrzymała nowe radiowozy
Piątek, 26 Styczeń 2018 10:54

2018 01 25 przekazanie samochodow policyjnych 001W ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2017 – 2020 do twardogórskiego komisariatu trafiły dwa samochody marki opel astra. Łącznie na terenie Powiatu Oleśnickiego policyjna flota powiększyła się o 6 pojazdów, a zakup nowych był możliwy dzięki współdziałaniu władz samorządowych i Policji. 25 stycznia, Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniew Potyrała przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnicy Roberta Fronia kluczyki do dwóch radiowozów. Jak podkreślił burmistrz, nowe samochody będą służyć całej Gminie Twardogóra oraz poprawią poczucie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Burmistrz zadeklarował także dalsze wsparcie finansowe inicjatyw usprawniających codzienną służbę twardogórskich policjantów. Z kolei komendant Robert Froń podziękował burmistrzowi oraz Radzie Miejskiej za wsparcie finansowe. Zaznaczył, że nowe samochody zastąpią mocno już wyeksploatowane radiowozy. Swoją wdzięczność i zadowolenie wyraził także Komendant Komisariatu Policji w Twardogórze Grzegorz Smolis.
W uroczystym przekazaniu uczestniczyli również Zastępca Burmistrza Ryszard Gąsior, Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze Andrzej Obiegło, Przewodniczący Rady Powiatu Oleśnickiego Alojzy Kulig oraz twardogórscy policjanci.
W całej Polsce, w ręce funkcjonariuszy trafi prawie 300 opli wyposażonych w silnik benzynowy o mocy 200 KM. Taka jednostka zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,7 sekundy, a prędkość maksymalna to 235 km/h.

mt_ignore

Nowe radiowozy w Twardogórze Nowe radiowozy w Twardogórze Nowe radiowozy w Twardogórze Nowe radiowozy w Twardogórze Nowe radiowozy w Twardogórze Nowe radiowozy w Twardogórze
Nowe radiowozy w Twardogórze Nowe radiowozy w Twardogórze Nowe radiowozy w Twardogórze Nowe radiowozy w Twardogórze Nowe radiowozy w Twardogórze Nowe radiowozy w Twardogórze
Nowe radiowozy w Twardogórze Nowe radiowozy w Twardogórze     

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl