top

Strona główna Aktualności Burmistrz dziękuje za Dni Twardogóry
Burmistrz dziękuje za Dni Twardogóry
Poniedziałek, 18 Czerwiec 2018 14:28

2018 06 16 dni twardogory 194Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniew Potyrała serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom twardogórskiej gminy, a także gościom - za udział w uroczystościach Dni Twardogóry 2018. Podziękowania burmistrz składa wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które uczestniczyły w finansowaniu, przygotowaniu i realizacji tych obchodów lub w jakikolwiek sposób przyczyniły się do sprawnego

i udanego przebiegu wszelkich imprez, objętych programem tego Święta, w tym sponsorom, w gronie których znaleźli się: Duet Henryk Kędzia Sp.j., Bank Spółdzielczy w Oleśnicy Oddział w Twardogórze, Fabryka Akcesoriów Meblowych DEG-PLAST s.c. Genowefa i Edward Dzikowscy, Fabryka Mebli „Bodzio” Bogdan Szewczyk Spółka Jawna, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Somek" Krzysztof Krawczyk, Ilpea Sp. z o.o., Spółdzielnia Inwalidów Spamel, PPH KERSON Ryszard Kierkicz, Ubezpieczenia Mirosław Grabowski - PiCAR 24 Pomoc Drogowa Wynajem Aut Zastępczych, Drewplast Zakład Tworzyw Sztucznych Marek Pękala, Telka S.A., PPH Import-Export Jan Krochmal, Kwiaton, Bank Zachodni WBK 1 Oddział w Twardogórze, Obiegło Meble, Sendecki Drzwi Producent Stolarki Budowlanej Sendecki Grzegorz, Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Budowlane “KAN-WOD” Jan Pawlak, Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”.
Szczególne słowa wdzięczności burmistrz Zbigniew Potyrała kieruje do: Komitetu Organizacyjnego Dni Twardogóry 2018, na czele z jego koordynatorem, Panią Janiną Czekajło i pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Twardogórze, zaangażowanych w przygotowanie i przebieg święta naszego miasta, a także Pani dr Annie Piotrowskiej-Kiełb - za koordynację konferencji historycznej, Pani Dyrektor Beaty Pięty wraz z pracownikami Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. Władysława St. Reymonta w Twardogórze oraz twórcom Teatru POZA na czele z Panią Urszulą Konopko, Pana Dyrektora Jana Świerada i pracowników Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Twardogórze, Pani Dyrektor Marii Susidko z Centrum Usług Wspólnych w Twardogórze, dyrektorów szkół i przedszkola miejskiego, dzieci i młodzieży, występujących podczas Dni Twardogóry, zespołów i ich opiekunów, w tym szczególnie Pani Tatiany Berkowskiej, Pani Heleny Piotrowskiej i członków Chóru "Rapsodia", Kustosza Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Twardogórze ks. proboszcza Krzysztofa Bucyka (SDB), Komendanta i policjantów z Komisariatu Policji w Twardogórze oraz Komendanta i strażaków Gminnej Ochotniczej Straży Pożarnej, Pani Prezes Moniki Strzeleckiej oraz pracowników ZGK sp. z o.o., Pana Adama Nowickiego - za organizację zawodów strzeleckich, Pana Zbigniewa Foka - za organizację zawodów wędkarskich, Szkole Tańca JAST z Oleśnicy i grupie tanecznej ASSOL z Sycowa, a ponadto służbom medycznym i ochronie.

 mt_ignore

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl