top

Strona główna Aktualności Stowarzyszenie dziękuje Gminie
Stowarzyszenie dziękuje Gminie
Poniedziałek, 10 Grudzień 2018 15:01

img 1W piątek 7 grudnia br. w Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym w Miliczu odbyła się konferencja podsumowująca tegoroczną edycję Dni Karpia w Dolinie Baryczy 2018.  Zorganizowana została przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" - koordynatora cyklu wydarzeń odbywających się od września do listopada br.

Wzięli w niej udział m.in. przedstawiciele samorządów, wchodzących w skład stowarzyszenia, partnerzy w promocji, organizatorzy imprez, sponsorzy i osoby, które w różny sposób biorą udział i wspierają wydarzenia odbywające się w ramach Dni Karpia. Gmina Twardogóra otrzymała podziękowania za organizację wydarzeń, za współpracę i wsparcie promocji regionu oraz pomoc w dystrybucji nagród związanych z poszczególnymi imprezami. Podziękowania zostały skierowane ponadto do: Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Twardogórze (za współorganizację festynu rodzinnego „Taaaka Ryba”),  Biblioteki Publicznej im. Wł. St. Reymonta w Twardogórze (za organizację konkursu fotograficznego) oraz  Gospodarstwa Rolnego Jerzego Kabacińskiego z Drogoszowic - organizatora zawodów wędkarskich. Przez cały czas trwania konferencji goście mieli możliwość degustacji potraw przygotowanych przez restauracje i producentów z Doliny Baryczy, a także okazję uczestnictwa w pokazie live cooking. Niezwykłą oprawę muzyczną zapewniła Milicka Orkiestra Dęta.
(fot. BPMiG Twardogóra)

Konferencja podsumowująca Dni Karpia 2018 Konferencja podsumowująca Dni Karpia 2018 Konferencja podsumowująca Dni Karpia 2018 Konferencja podsumowująca Dni Karpia 2018 Konferencja podsumowująca Dni Karpia 2018  

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl