top

Strona główna Archiwum
Twardogórski Jarmark Bożonarodzeniowy Drukuj
Poniedziałek, 10 Grudzień 2018 08:00

Twardogórski Jarmark BożonarodzeniowyW niedzielę 16 grudnia br., w godzinach od 13:00 do 18:00 odbędzie się na twardogórskim Rynku trzecia edycja Twardogórskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Będzie to świetna okazja, by zrobić przedświąteczne zakupy, a także skosztować świątecznych potraw – w klimacie Świąt Bożego Narodzenia, przy dźwiękach pastorałek.
Zapraszamy do udziału w jarmarku podmioty gospodarcze i twórców ludowych oferujących asortyment świąteczny: bombki i inne ozdoby świąteczne, choinki, stojaki do choinek, iluminacje świetlne, stroiki, okolicznościowe prezenty, opakowania do prezentów, wszelkie specjały polskiej kuchni (szczególnie wypieki świąteczne i potrawy wigilijne, np. karp, uszka, pierogi), wypieki cukiernicze, słodycze, kosmetyki, galanterię (skórzaną, wełnianą, stołową), słodycze, zabawki, artykuły rzemiosła artystycznego (rękodzieło, ceramika artystyczna), pamiątki, wyroby regionalne, usługi gastronomiczne w postaci małych poczęstunków, a ponadto wszystko to, co jest związane z tradycją tych wspaniałych Świąt oraz z klimatem towarzyszącemu temu wydarzeniu.

Wypełnione karty zgłoszenia prosimy składać do 9 grudnia br. w Urzędzie Miasta i Gminy Twardogóra - Referat Funduszy, Promocji i Rozwoju na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faksem: 71 315 81 42. Istnieje możliwość organizacji punktu pod wspólnym namiotem dla wystawców, którzy nie dysponują własnym stoiskiem wystawienniczym.
Szczegółowe warunki uczestnictwa w twardogórskim Jarmarku Bożonarodzeniowym w 2018 r. zostały zawarte w „Regulaminie uczestnictwa w III Jarmarku Bożonarodzeniowym w Twardogórze” dostępnym poniżej lub (do wglądu) w Urzędzie Miasta i Gminy Twardogóra - Referat Funduszy, Promocji i Rozwoju.
W przypadku dużej ilości wniosków zostanie dokonany wybór propozycji najtrafniejszych dla charakteru wydarzenia.
Do pobrania
- regulamin,
- karta zgłoszenia.

mt_ignore

 

Wersja strony


Zobacz koniecznie


bottom


Oficjalna strona miasta i gminy - www.twardogora.pl