Wakacje z GOSiRem |
|
|
Rozpoczęcie: środa, 01 lipca 2015 Zakończenie: niedziela, 30 sierpnia 2015 |
|
|
|
LIPIEC
- 1 śr - turniej sportowo-rekreacyjny, basen, 14:00
- 2 cz - turniej sportowo-rekreacyjny, basen, 14:00
- 4 sb - Półfinały Mistrzostw Polski Młodzików w Plażowej Piłce Siatkowej, ścieżka edukacyjna, 8:00
- 5 nd - Półfinały Mistrzostw Polski Młodzików w Plażowej Piłce Siatkowej, ścieżka edukacyjna, 8:00
- aerobik w wodzie, basen, 15:00
- 6 pn - wakacyjna szkółka tenisa ziemnego* do 9 lipca (cz), korty tenisowe, 10:00
- turniej piłki nożnej - dwuosobowej, basen, 12:00 - warsztaty rękodzieła* do 8 lipca (śr), harcówka, 10:00
- 7 wt - turniej gry w ringo, basen, 12:00
- 8 śr - turniej gry w badmintona, basen, 12:00
- 9 cz - turniej piłki koszykowej, orlik, 10:00
- turniej sportowo-rekreacyjny, Grabowno Małe, 17:00
- 10 pt - mecz piłki siatkowej POLSKA - AUSTRIA, hala s-w, 20:00
- 11 sb - festyn rodzinny, Nowa Wieś Goszczańska, 16:00
- mecz piłki siatkowej POLSKA - AUSTRIA, hala s-w, 20:00
- 12 nd - aerobik w wodzie, basen, 15:00
- 13 pn - tygodniowe zajęcia stałe* do 17 (pt) lipca, harcówka, 9:00-15:00
- 15 śr - wycieczka - rejs statkiem, Ogród Japoński*, Wrocław, 9:00-15:00
- 18 sb - turniej piłki nożnej, stadion, 15:00
- 19 nd - aerobik w wodzie, basen, 15:00
- 20 pn - wycieczka do „JuraPark”*, Krasiejów, 8:00-19:00
- 22 śr - turniej piłki nożnej szkół podstawowych, stadion, 10:00
- 23 cz - turniej sportowo-rekreacyjny, Moszyce, 17:00
- 24 pt - warsztaty taneczne „Mała Cheerleaderka”*, harcówka, 10:00
- 26 nd - aerobik w wodzie, basen, 15:00
- 27 pn - wycieczka do stadniny koni „Turczynówka”*, Sosnówka, 9:00-14:00
- 28 wt - turniej piłki nożnej - dwuosobowej, basen, 12:00
- 29 śr - rowerowy tor przeszkód, harcówka, 10:00
- 30 cz - turniej sportowo-rekreacyjny, Domasławice, 17:00
- 31 pt - warsztaty taneczne „Mała Cheerleaderka”*, harcówka, 10:00
SIERPIEŃ
- 2 nd - aerobik w wodzie, basen, 15:00
- 4 wt - warsztaty rękodzieła* do 6 sierpnia (cz), harcówka, 10:00
- turniej gry w ringo, basen, 14:00
- 6 cz - turniej sportowo-rekreacyjny, Bukowinka, 17:00
- 7 pt - warsztaty taneczne „Mała Cheerleaderka”*, harcówka, 10:00
- 9 nd - aerobik w wodzie, basen, 15:00
- 10 pn - wakacyjna szkółka tenisa ziemnego* do 14 sierpnia (pt), korty tenisowe, 10:00
- tygodniowe zajęcia stałe* do 14 sierpnia (pt), harcówka, 9:00-15:00
- 13 cz - wycieczka do Muzeum Narodowego*, Wrocław, 9:00-14:00
- 16 nd - aerobik w wodzie, basen, 15:00
- 18 wt - wycieczka do ZOO*, Wrocław, 9:00-15:00
- 20 cz - turniej sportowo-rekreacyjny, Sądrożyce, 17:00
- 21 pt - warsztaty taneczne „Afro”*, harcówka, 10:00
- 22 sb - festyn rodzinny, Sosnówka, 16:00
- 23 nd - turniej plażowej piłki siatkowej, ścieżka edukacyjna, 10:00
- aerobik w wodzie, basen, 15:00
- 25 wt - turniej gry w ringo, basen, 14:00
- 27 cz - turniej sportowo-rekreacyjny, Łazisko, 17:00
- 28 pt - warsztaty taneczne „Mała Cheerleaderka”*, harcówka, 10:00
- 30 nd - aerobik w wodzie, basen, 15:00
- festyn rodzinny - podsumowanie wakacji, Twardogóra - stadion, 15:00
*obowiązkowe zapisy pod numerem 691022630 |
Wróć
|